Čistící set s kartáčkem PEDAG 200ml

Čisticí pěna šetrná k životnímu prostředí důkladně vyčistí vaši obuv i módní doplňky včetně kabelek. Můžete ji použít na všechny svrchní materiály i podešve i syntetiku.

350 Kč
Dostupnost: Skladem
Možnosti doručení
Čistící set s kartáčkem PEDAG 200ml

Detailní popis produktu

Světlé tenisky vypadají opravdu cool, ovšem jen pokud jsou čisté. Abyste si udrželi jejich krásný vzhled, pomůže vám k tomu náš ekologický čistič Cleansing Booster.

Je určený samozřejmě i pro tenisky v tmavších barvách: důležité je ale zapamatovat si to, že péče o jakékoliv boty by měla vždy začínat krokem 1 – čištění. pedag Cleansing Booster důkladně odstraňuje skvrny a nečistoty ze všech materiálů a připravuje obuv pro následnou péči. Bez většího úsilí odstraňuje dokonce i skvrny od soli.

Z používání tohoto produktu budete mít dobrý pocit: jeho použití je snadné i v interiéru, produkt je totiž biologicky odbouratelný a bez hnacího plynu. Čištění navíc doprovází příjemná vůně, která zůstane i na vaší vyčištěné obuvi.

Aplikace: Nejprve odstraňte volné nečistoty nasucho kartáčem nebo hadříkem. Poté navlhčete čistý kartáč vodou. Protřepejte lahvičku a několikrát stříkněte čisticí prostředek na kartáč nebo na povrch, který chcete vyčistit. Poté celý povrch drhněte do té doby, dokud se nevytvoří pěna. Pokaždé ošetřete obě boty, abyste po zaschnutí předešli případným barevným rozdílům. Nakonec přebytečnou pěnu odstraňte hadříkem a v případě potřeby aplikaci opakujte.

Pokud čistíte jen podešve, s botami můžete vyrazit ven hned po vyčištění, pokud čistíte celou botu, nechte ji 8 hodin vyschnout při pokojové teplotě.

Ekologický čistič pedag Cleansing Booster je vhodný pro:

  • syntetiku
  • textil
  • materiály s klimatickými membránami

Tip: U barevných materiálů vyzkoušejte stálobarevnost materiálu na skrytém místě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o boty
Kategorie1: Doplňky
Kategorie2: Péče o boty
Model: Proti zápachu
Barva: 150ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: