Základy do šatníku s minimální uhlíkovou stopou

Hurá, rozšiřujeme nabídku konopného oblečení! V kolekci BOHEMPIA BASIC určené ke každodennímu nošení najdete víceúčelová trika s dlouhým rukávem, antibakteriální dámské kalhotky a unisexové ponožky. Nové nesezonní „essentials“ oděvy z technického konopí jsou ekologicky šetrnější variantou ke klasickým bavlněným výrobkům a mají minimální uhlíkovou stopu. Konopné oblečení zaručuje ideální teplotu, prodyšnost a maximální komfort. Nejen v chladném období ho uvítají všichni, kteří upřednostňují kvalitní spodní vrstvy oblečení, příznivě ovlivňující termoregulaci těla.

Konopná trička s dlouhým rukávem poprvé

Konopná trika s dlouhým rukávem jsou ohleduplnější alternativou k bavlněným trikům, na jejichž výrobu je nutná spotřeba pesticidů a mnohonásobného množství vody. Triko s dlouhým rukávem lokální výroby vlastní praktický design, je měkké a pohodlné. Díky tomu, že konopné vlákno saje několikanásobně víc tekutin než bavlna, je ideální nejen na denní nošení, ale také na sportovní aktivity. Dodává svěží pocit a při nošení snižuje pocení. Opakovaným praním se stává stále pohodlnějším. Dámský střih BELKA je dostupný v černé, šedé, burgundy nebo bílé variantě, pánské triko HUNEK je k dispozici v černé, šedé a burgundy barvě.

Kalhotky z konopí jsme si přáli vždycky

Konopné kalhotky SIMO jsou šetrnější nejen k přírodě, ale také k intimním partiím. Díky antibakteriálním a antiseptickým vlastnostem konopného vlákna snižují riziko podráždění citlivých míst. Jsou prodyšné a jejich střih je pohodlný na nošení. Co o nich říká Tomáš? „Unikátní konopné kalhotky jsou logickým doplňkem k pánským boxerkám, které máme v nabídce již delší dobu. Konopné vlákno je pro kalhotky ideální materiál především díky jeho antibakteriálním vlastnostem, které pomáhají zabránit zdravotním problémům v oblasti intimních partií, způsobeným mikroorganismy." Stejně jako konopná trika jsou kalhotky v moderním „hipster cutu“ SIMO vyrobeny v České republice. Zákaznice si mohou vybrat klasickou černou či bílou barevnou variantu.

Slavíme návrat oblíbených ponožek

Konopné ponožky si možná pamatujete a možná je máte dokonce na sobě. Po delší době se nám podařilo najít výrobce a můžeme přivítat zpět unisexové ponožky, které se hodí do každého počasí. Technické konopí zaručí, že v zimě zahřejí a v létě zase zchladí. Jsou velmi pevné a díky konopnému vláknu mají delší životnost než bavlněné ponožky. Antibakteriální a antiseptické vlastnosti ponožek udrží chodidlo svěží a bez zápachu. Pomáhají bojovat s kožními plísněmi a zaručují dlouhodobý pocit sucha i při extrémní zátěži. Hladká varianta LUNA je dostupná v přírodní, černé a šedé barvě, froté páry SUDA zase v přírodní a černé barvě.