Prázdniny s Bohempií? Na jedničku!

Produkty od Bohempie s vámi letos procestovaly pěkný kus světa. V rámci soutěže #bohempiatravel, která probíhala celé léto u nás na instagramu, jsme požádali několik z vás o sdílení svých zážitků.  A tak přinášíme pár příběhů pro pobavení a fotek k pokochaní přímo z terénu.

 

Pomáháme svítit 

Začneme příběhem od Aničky, která byla obutá v barefootech KOLDA při jejích dobrodružstvích s kapelou Zrní: 

(prostřední fotka pistáciové dodávky zapůjčena z profilu @zrni_official)

“Černé Koldy se mnou letošní léto odcestovaly a odsvítily většinu koncertů skupiny Zrní. Jako jejich kapelní osvětlovačka mám možnost vydat se na místa, kam by mne to třeba samotnou nenapadlo. Vítězná fotka je záběrem na boty v naší “Pistácii”, tedy dodávce pistáciové barvy, cestou na červencový koncert ve Valdštejnské lodžii. Poetičtější místo jsem dlouho nenavštívila.” 

-  Anna Laborová

 

Voda i na souši

Skutečným “křtem ohněm” (nebo spíše vodou) prošly s Johanou barefooty HOSKA: 

Celkem pravidelně jezdíme s kamarády v létě na vodu. Kdo někdo byl na vodě, tak ví, že je mooc příjemný mít se do čeho přezout, když vylezete z lodi. Zároveň čím míň toho táhnete s sebou, tím lépe. Moje nové barefoot tenisky, které jsem si vysnila a konečně dostala, byly tedy skvělými adeptkami: pohodlné, lehké, skladné. 

Jediné, co se ukázalo být problémem, byla jejich nenepromokavost. Deštivé dny sice totiž zajistily dostatek vody i na obvykle nepříliš sjízdné řece Úhlavě, ale také v jejím okolí, kde měla být souš. A tak mi nezbylo než pokřtít své nové botky ohněm (totiž vodou) a protáhnout je rosou ranní i večerní, blátivou pěšinou k hradu Švihov a loužemi po poslední noci, kdy jsme se trochu báli, abychom neodpluli ve stanech místo v lodích. 

Nakonec ale uschly a už zvládly několik dalších dešťů, jednu svatbu a mnoho (ne)obyčejných dní.” 

- Johana Brodská

 

A spousta dalších

Mnoho z vás se s námi podělilo o krásné fotky. Například...

 

Radka a její slip-ony VITAN v Itálii:

 

Mia s barefooty HOSKA, VIKLA a taškou v Rakousku:

 

Irča se slip-ony VITAN v Chorvatsku:

 

Lenka se šedými teniskami HOLATA:

 

Rune s barefooty ORIK a tričkem s dlouhým rukávem HUNEK ve Finsku:

 

Tak co, kam vezmete své Bohempie vy?

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení