1/8 - Vydejte se s Bohempií za hranice běžného nakupování

 

Máme pro vás skvělou novinku! Rozhodli jsme se vás vzít „za hranice běžného nakupování”. Co přesně to znamená? Ve spolupráci s fyzioterapeutem Denisem Bezemkem z Physiohub vám pomůžeme s nakupováním i s chůzi v barefootech, a to přímo u nás na prodejně.


Už od začátku naší konopné cesty máme za cíl vyrábět a prodávat věci udržitelně, ekologicky, zodpovědně s důrazem na zdraví. Právě proto v naší nabídce najdete barefooty - boty simulující chůzi naboso. Čím dál tím více si totiž uvědomujeme, jak velkou roli hraje v našem životě obuv, kterou každý den nosíme, stejně jako způsob, jak v ní chodíme. A tak, jako konopné produkty minimalizují dopady na životní prostředí, tak barefoot boty minimalizují a napravují dopady nezdravého obouvání a chození na celé naše tělo.

 

vydejte-se-s-bohempii-za-hranice-bezneho-nakupovani-2 

Bohempia + Denis Bezemek = zcela nový zážitek z nakupování


Spojili jsme s fyzioterapeutem Denisem Bezemkem z Physiohub, který se barefootovým botám věnuje už od svých studií. Ve spolupráci s ním vás prostřednictvím článků, videí, newsletterů a seriálů budeme postupně zasvěcovat do světa barefootů. Vysvětlíme vám principy chození v barefootech, jeho zdravotní benefity, pomůžeme s výběrem i přechodem na barefootovou obuv a spoustu dalšího
.Co pro vás bude tou největší přidanou hodnotou

Bohempia vám jako první obchod s barefoot obuví dá možnost pravidelných setkáních s fyzioterapeutem, a to přímo v naší karlínské prodejně. Čeká na vás vyšetření na podoskopu pro zhodnocení stavu vašich chodidel včetně jejich správného držení i zatížení, a provedeme také diagnostiku případných ortopedických vad.

vydejte-se-s-bohempii-za-hranice-bezneho-nakupovani-4

Aby vám o našich unikátních konzultacích nic neuniklo, sledujte naše webové stránky, Facebook nebo Instagram, a můžete odebírat i newsletter. Všude tady vás o setkáních s Denisem Bezemkem budeme pravidelně informovat. Uvidíte, že „chození naboso“ v našich barefoot botách přijdete i vy!