Svíčka s konopným olejem - Chai spice

Chai Spice je svíčka inspirována kořením Chai Masala. Je bohatá, kořeněná a naprosto dokonalá.

Svíčka je vyrobená z přírodního sojového vosku a konopného oleje. Pro vůni jsou použité jen 100% esenciální oleje. Sojový vosk neobsahuje žádné pesticidy, herbicidy ani parafín a je biologicky odbouratelný. Hoří o polovinu pomaleji něž běžné parafínové svíčky stejné velikosti a při hoření se do ovzduší uvolňuje až o 99% méně sazí. Svíčka má bavlněný knot s přidaným papírovým jádrem, který zajišťuje rovnoměrné hoření. Svíčka je veganská, neobsahuje žádné živočišné produkty a není testovaná na zvířatech.

Skladem (>5 ks)
370 Kč
Kategorie: Doplňky
Pohlaví: Unisex, Ženy, Muži

Sklenice je hnědá tzv. lékovka s černým plastovým víčkem s atestací na použití v potravinářství, takže až vám svíčka vyhoří, můžete jí využít v kuchyni pro skladování například koření.

 

Obsah: 120 ml

Materiál: sojový vosk, panenský konopný olej, sklo, plastové víčko, bavlněný knot, esenciální oleje. Doba hoření: až 25 h

Návod k použití: Svíčku nezapalujte na kratší dobu než 30 minut – zabrání to tvoření tunelu. Nenechávejte hořet déle než 4 hodiny. Před dalším zapálením počkejte, dokud vosk zcela nevystydne. Zastřihujte knot delší než 1 cm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: