Konopný tuhý šampon

ok_yes_icon vhodný pro namáhané a poničené vlasy

ok_yes_icon s blahodárným účinkem konopného oleje

ok_yes_icon navrací vlasům lesk a sílu

ok_yes_icon regeneruje podrážděnou pokožku hlavy

ok_yes_icon vystačí cca na 60 umytí

ok_yes_icon čistě přírodní ekologický produkt

ok_yes_icon veganský certifikát PETA

ok_yes_icon ruční výroba v České republice

180 Kč
Dostupnost: Skladem
Možnosti doručení
Konopný tuhý šampon

Detailní popis produktu

Snažíme se o našich produktech přemýšlet ekologicky a proto přicházíme s tuhým šamponem, který kromě výjimečných účinků na vlasy a vlasovou pokožku, nezatěžuje životní prostředí produkováním dalších plastových obalů.

Konopný tuhý šampon je vhodný i pro namáhané a poničené vlasy a velmi citlivou vlasovou pokožku. Díky konopnému oleji navrací vlasům lesk a sílu a regeneruje svědivou, podrážděnou nebo zarudlou pokožku hlavy.

Použití: Mokré vlasy jemně namydlete tuhým šamponem, vznikne vám bohatá pěna. Nechte chvíli působit, poté důkladně opláchněte dostatečným množstvím vody. Vystačí cca na 60 umytí.

Složení: Olivový olej, kokosový olej, jojobový olej, ricinový olej, konopný olej, mandlový olej, extrakt z grepových jader Ingredients (INCI): Sodium Olivate, Aqua, Sodium Cocoate, Glycerin, Sodium Castorate, Sodium Hempseedate, Sodium Jojobate, Sodium Sweet Almondate Hmotnost: 90 g ± 5 % Všechny naše produkty nesou certifikát “PETA Approved Vegan”. Ruční výroba, studenou metodou v České republice.

Podobné produkty