Konopná utěrka - červená

ok_yes_icon vysoce savá kuchyňská utěrka

ok_yes_icon nezapáchá a je antimikrobiální 

ok_yes_icon extrémně pevná zaručující dlouhou životnost 

ok_yes_icon příjemná a měkká na omak

ok_yes_icon nepouští vlákna - vhodná pro leštění skla

ok_yes_icon skvěle se hodí také k ukládání pečiva

ok_yes_icon velikost: 50 x 70 cm

ok_yes_icon materiál: 50% konopí, 50% bavlna

ok_yes_icon vyrobená ekologicky v České republice

180 Kč
Dostupnost: Skladem
Možnosti doručení
Konopná utěrka - červená

Detailní popis produktu

Vyzkoušejte naše ekologické utěrky z konopí a přesvědčete se sami o jejich nesporných praktických výhodách oproti klasickým bavlněným utěrkám!

Konopné kuchyňské utěrky jsou praktický pomocník i stylový doplněk v každé moderní kuchyni. Velikost: 50 x 70 cm  Hmotnost: 180 gr / m²  Materiál: 50% konopí, 50% bavlna. Maximální savosti a měkkosti je dosaženo až po 3–4 praních. Prát možné na 90°C. Všechny naše produkty nesou certifikát “PETA Approved Vegan”. Vyrobeno eticky a ekologicky – upředeno, utkáno a ušito v České republice. 

Díky ohleduplnému pěstování konopí a lokální produkci konopné utěrky způsobují až o polovinu menší ekologickou zátěž než běžně používané bavlněné utěrky, jsou šetrné k životnímu prostředí a také vhodné na ukládání jídla.

Konopné utěrky mají hned několik praktických benefitů. Mezi nejdůležitější patří několikanásobně vyšší savost než u bavlny, extrémní pevnost, a tudíž i dlouhá životnost. Konopí je totiž nejpevnější přírodní textilie, která navíc nepouští vlákna. Proto se utěrky Bohempia mohou stát vhodným pomocníkem při leštění skla či balení a ukládání pečiva. Díky nepřítomnosti bílkovin tato utěrka nepřitahuje hmyz včetně molů.

Utěrky neurazí ani alergiky či citlivý nos a pokožku – jsou hypoalergenní, nezapáchají a mají antimikrobiální účinky. Majitelé udržitelných a zero-waste domácností ocení také jejich jednoduchý a klasický design i výrobu v Česku. Osnovu produktu tvoří bavlna, zatímco útek 100% dlouhovlákenné a mokropředené konopí.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácnost
Barva: Červená
Kategorie1: Doplňky
Kategorie2: Domácnost
Model: Ručník
Barva: Red

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: