Další rok = další změna k lepšímu!

Máme před sebou další rok, kdy se opět budeme společnými silami snažit udělat módní průmysl o něco lepším místem. A tak jsme si dali předsevzetí, kterými po malých krůčcích přispějeme k velké změně. A jaké to jsou? 

Slibujeme, že v roce 2022... 

  1. Budeme nadále rozšiřovat povědomí o výhodách konopí v módním průmyslu a vyrábět z něj udržitelné lokální produkty. 
  2. Budeme nabízet pouze udržitelné a ekologické produkty pro ty, kteří chtějí minimalizovat svůj dopad na životní prostředí. 
  3. Budeme tu pro vás, pro naše zákazníky. Můžete nám napsat, zeptat se, říct nám svůj názor a my vás rádi vyslechneme a odpovíme na všechno.  
  4. Budeme podporovat zdravý životní styl, který u nás reprezentuje nejen široká nabídka barefootů, ale i všechny ostatní produkty. Ty jsou totiž dělané z materiálů, které častokrát dokáží člověku ulevit či pomoci. Například antimikrobialita oblečení, CBD kapky, mýdla s konopným olejem. 
  5. Budeme ctít kvalitu a minimalistický design. Věříme totiž, že klasické střihy, které nepodléhají fast-fashion trendům, budou v módě i za 10 let. Takže naše oblečení budeme moct nosit až “do roztrhání”. 

Zkrátka – slibujeme vám a slibujeme i sobě, že se i v dalším roce budeme držet našich zásad, poctivých praktik a férového jednání stejně tak, jako tomu bylo doposud. 

Těšíme se se na další společný rok, 

Tým Bohempia

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení